Скільки кияни заборгували Київводоканалу та як оплатити, не виходячи з квартири

Скільки кияни заборгували Київводоканалу та як оплатити, не виходячи з квартири

Майже всі послуги, що надавалися абонентам ПрАТ «АК «Київводоканал» у Центрах обслуговування споживачів, на сьогодні надаються дистанційно за допомогою телефону, електронної пошти, сторінки Facebook, через сайт «Київводоканалу» та через Skype.

Про це повідомив директор розрахункового департаменту «Київводоканалу» Валерій Люлін під час пресбрифінгу щодо надання та оплати комунальних послуг у період карантинних обмежень.

– На жаль, на сьогодні маємо майже 25% недоплати за послуги порівняно з попереднім місяцем. Закликаємо користуватися всіма онлайн-сервісами, через які можна оплатити послуги дистанційно, – наголосив Валерій Люлін.

Станом на 31 березня загальна заборгованість киян за житлово-комунальні послуги сягає 6 млрд гривень. З них 900 млн гривень – це заборгованість за водопостачання та водовідведення (558 млн грн – мешканці багатоповерхівок, 379 млн грн – юридичні особи).

Сплатити за послуги «Київводоканалу» дистанційно можна наступними способами:

  • через мобільний додаток «Київводоканал», завантажений через Google Play;
  • за допомогою банківської картки через сайт або мобільний додаток відповідного банку;
  • в «Особистому кабінеті» на сайті «Центру комунального сервісу» (ЦКС) – https://cks.com.ua; «Головного інформаційно-обчислювального центру» (ГІОЦ) – https://www.gioc.kiev.ua/.

Крім того, оплатити комунальні послуги можна за допомогою QR-коду, що надрукований на кожному рахунку-повідомленні. Для цього необхідно:

  • встановити додаток для зчитування QR-коду на смартфоні, зісканувати код з рахунку та перейти за посиланням;
  • ввести номер телефону і адресу;
  • натиснути «Сплатити», скориставшись карткою киянина для сплати без комісії.

Звертаємо увагу клієнтів, що на сайті Центру комунального сервісу (ЦКС) працює новий сервіс, за допомогою якого можна залишити заявку на отримання «Електронного рахунку» за посиланням: https://cks.com.ua/bill.

До слова, у період карантину майже сім тисяч працівників ПрАТ «АК «Київводоканал» працюють щодня для надійного водопостачання киян.