Кличко пояснив, за що на киян складають протоколи

Кличко пояснив, за що на киян складають протоколи

Правоохоронці склали вже 814 адмінпротоколів щодо порушників обмежувальних заходів у столиці.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн пресконференції.

– Я весь час закликаю мешканців столиці зрозуміти всю серйозність загрози. Закликаю берегтися і дотримуватися обмежень. І я вдячний тим людям, які дослухаються. Тим же, хто нехтує правилами і наводить приклади країн, де, мовляв, не такі суворі обмеження, раджу: подивіться, як зараз розгортається ситуація в тій же Москві! Це не так далеко, як США, Італія та Іспанія. Може зрозумієте, що обмеження в столиці були запроваджені вчасно? І задля вашої безпеки! Нагадаю, цими вихідними правоохоронці несли посилену службу в місті. Патрулювали парки, сквери, публічні місця. За інформацією Моніторингового центру КМДА з протидії розповсюдженню COVID, поліція за період запроваджених обмежувальних заходів вже склала загалом 814 протоколів щодо порушників обмежень, – повідомив мер столиці.

З них:

91 – за перебування у громадських місцях без масок чи респіраторів;
21 – за перебування групою більше 2 осіб;
26 – за відвідування парків та скверів;
7 – за відвідування спортивних і дитячих майданчиків;
66 протоколів – за порушення правил самоізоляції.

У бюджет з порушників через суди стягнено вже понад 150 тисяч гривень.

Мер столиці нагадав, що для того, аби місто якнайшвидше повернулося до звичного життя, потрібно виконувати необхідні умови.

– Їх придумала не міська влада. Ми спираємося на рекомендації фахівців Всесвітньої організації охорони здоров’я, медиків, на досвід інших країн, – сказав Віталій Кличко.

Він підкреслив, що міська влада робить все, аби уникнути інфекційного вибуху, що призведе до колапсу медицини і великої кількості жертв. Як це сталося в Сполучених Штатах, Італії та Іспанії.

– Тому не треба шукати приводів, щоб не дотримуватися правил! Це ваше здоров’я і життя! Це безпека ваших рідних і близьких, – наголосив Віталій Кличко.