Столичні комунальники просять розрахуватися за послуги до кінця місяця

Столичні комунальники просять розрахуватися за послуги до кінця місяця

Керівники столичних комунальних підприємств на брифінгу попросили киян вчасно розрахуватися за спожиті послуги.

Наразі в місті утворився борг за ЖКП близько 6 мільярдів гривень. Несплата сягає 25 відсотків від минулого місяця. На сьогодні терміни сплати перенесені: розрахуватися без санкцій можна до 30 числа, а не до 20, як зазвичай було.

Керівники Київводоканалу, Київкомунсервісу, Київтеплоенерго та Центру комунального сервісу пояснили, що багатотисячні колективи підприємств нині безперервно працюють в тяжких умовах і безперебійно надають комунальні послуги.

Директор СП «Енергозбут» комунального підприємства «Київтеплоенерго» Костянтин Лопатін пояснив, що перш за все гроші отримані від киян за послуги йдуть на закупівлю газу, реконструкцію застарілих теплотрас, які необхідно перекласти до початку нового опалювального сезону. А також на зарплату десятка тисяч енергетиків-киян.

Директор комунального підприємства «Київкомунсервіс» Максим Ляшкевич пояснив, що у підприємства збільшилися витрати на дезінфекцію сміттєвих контейнерів, на індивідуальний захист співробітників.

– Щоденно на вулицях міста працюють 150 машин-сміттєвозів і 130 екіпажів, –пояснив Ляшкевич. – Послуга з вивезення непотребу надається і надалі надаватиметься безперебійно.

– Київводоканал також надає безперебійно воду у домівки киян. Крім того, на підприємстві налагоджено виробництво дезінфікуючих засобів для потреб міста: миття вулиць, зупинок, переходів, – розповів директор розрахункового департаменту ПрАТ «АК «Київводоканал» Валерій Люлін.

– Центр комунального сервісу надає всі можливі онлайн сервіси для консультацій та дистанційних розрахунків, – сказала заступник генерального директора з комерційних питань «Центру комунального сервісу» Юлія Петрик.

Вона нагадала киянам, як розрахуватися дистанційно і отримати консультації через комп’ютер. Повідомила, що на сайті ЦКС можна знайти ще 10 додаткових телефонних номерів районних відділень ЦКС для консультацій.

Усі можливі способи онлайн оплати послуг можна знайти на сайтах Київводоканалу, Київкомунсервісу, Київтеплоенерго, Київгазу, Київських енергетичних послуг Yasno.

Нагадаємо, що з Із 17 березня, з огляду на карантин, у столиці, «Центр комунального сервісу» (ЦКС) повністю перейшов на режим дистанційного обслуговування киян. Як скористатися:

Нагадаємо, що для оплати за спожиті житлово-комунальні послуги, «Центр комунального сервісу» (ЦКС) пропонує користуватися зручними муніципальними онлайн-сервісами:

За допомогою цих сервісів, розрахуватися можна як за усі послуги разом, так і за будь-яку окремо без комісії «Карткою киянина».

Наразі обслуговування ЦКС здійснюється через Skype-зв’язок, месенджер у Facebook та додаткові стаціонарні телефони для передачі показань.