Волонтери та бізнес спільно допомагають жителям Києва

Волонтери та бізнес спільно допомагають жителям Києва

З початку карантину усі соціальні служби та волонтерські організації щодня допомагають киянам, які опинились у скрутному становищі. Єдиний Координаційний Центр залучає волонтерів, соціально відповідальний бізнес та шукає можливості додаткової допомоги жителям столиці. 

Величезна подяка соціальним працівникам районів, керівникам РДА, які взяли на себе додаткове навантаження і не знаходяться вдома, на карантині, а допомагають забезпечити киян продуктовими наборами. Ми постійно на зв’язку з районами, управліннями, територіальними центрами соціального обслуговування. Наші соціальні працівники допомагають одиноким киянам похилого віку, людям з інвалідністю та іншим вразливим категоріям, що не можуть себе забезпечити самі. Як сказала одна бабуся, «поки ви є, хочеться жити», – зазначила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

Нагадаємо, за два тижні роботи команда Єдиного координаційного центру змогла акумулювати понад 20 000 продуктових наборів першої необхідності. З них 14 520 вже доставлені до соціальних служб районів.