Поліція Києва знайшла людину, що вдарила продавця у магазині

Поліція Києва знайшла людину, що вдарила продавця у магазині

У Facebook спільнотах столиці днями з'явилося відео агресивної поведінки та побиття продавчині кондитерського магазину d Києві. Кияни висловили обурення поведінкою відвідувача магазину.

Слідчі Дніпровського управління поліції 9 квітня повідомили про підозру чоловіку, який вчиняв хуліганські дії у приміщенні кондитерського магазину на вул. Євгена Сверстюка у Дніпровському районі Києва.

Чоловіка звинувачують у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 296 КК України. Наразі вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу. Санкція статті передбачає до п’яти років обмеження волі. Досудове розслідування триває.

Як повідомила прокуратура столиці, процесуальне керівництво у справі здійснює Київська місцева прокуратура № 4.

Відео інциденту 5 квітня 2020 року з’явилося у соціальних мережах. Однак, як було встановлено у рамках відкритого кримінального провадження, подія мала місце у лютому 2019 року.

На відео знято, як невідомий чоловік, перебуваючи у магазині, неодноразово вступав у конфлікт із персоналом магазину та безпідставно намагався вдарити співробітниць закладу. Покидаючи магазин, зловмисник без будь-яких пояснень, безпричинно, вдарив одну з працівниць кулаком в обличчя.

Вжитими правоохоронцями заходами особу зловмисника вдалося встановити. Ним виявився місцевий мешканець столиці 1970 року народження.