Під Києвом сталося 132 пожежі

Під Києвом сталося 132 пожежі

Щодня у Київській області трапляються пожежі, які зазвичай спровоковані людською недбалістю.

Про це журналістам «Вечірнього Києва» розповіла керівник пресслужби ГУ ДСНС у Київській області Вікторія Рубан. Лише за останню добу рятувальники виїжджали на гасіння пожежі 132 рази.

Виїзди вогнеборцями були спрямованні саме на гасіння сміття і трави. Причиною тому вбачаю людську халатність, оскільки люди або спалюють сухостій чи сміття, або дозволяють собі пікніки під час карантину. А сильний вітер та бездощова погода лише допомагає вогню поширитись на велику територію, чим ускладнює процес гасіння, – коментує Вікторія Рубан.

Пані Вікторія прокоментувала пожежі, які сталися сьогодні, 9 квітня, у Чорнобильській зоні. За її словами, вони відбувалися осередковано на кількох локаціях, зокрема у Денисовецькому і Котовському лісництвах.

– Пожежі виникають осередками, загальної площі немає. Наразі пожежу ліквідують у Поліському районі, у зоні безумовного відселення, – коментує Вікторія.

Також керівник пресслужби ГУ ДСНС у Київській області розвіяла чутки щодо евакуації людей через пожежу, підкресливши, що жодних евакуацій у Чорнобилі не проводилося.

Нагадаємо, у ДСНС запевняють, що радіаційний фон у Києві та області не перевищує природних фонових значень.