Стильний карантин: кияни знайшли спосіб підкреслити свою індивідуальність

Стильний карантин: кияни знайшли спосіб підкреслити свою індивідуальність

Маски – це не просто засіб захисту, а буквально пропуск у світ. Принаймні, після рішення Уряду про те, що з 6 квітня і на час карантину, засоби захисту обличчя на вулиці обов’язково носити усім (штраф – 17 тисяч гривень).

Торговельні мережі пропонують одноразові маски і респіратори за чималими цінами й часто виключно великими партіями. В аптеках цей товар ще й досі рідкість. Тож особливим попитом користуються вироби від швейних майстерень, які масово «перекваліфіковуються» і творять продукцію різних розмірів (для дітей, наприклад), кольорів і форм. Вигода очевидна – маски можна прати і прасувати.

Можна уже навіть говорити про певні тренди. Українці хочуть бути не лише захищеними, а й стильними, тому на ринку з’явилося чимало масок із дотепними написами.

Досить шастать

З початку жорсткого карантину мер столиці щодня дає онлайн пресконференції. Нагадує про те, чому так важливо «пересидіти» цей час вдома. І після якихось вихідних, коли кияни масово висипали у парки та приміські ліси на шашлики, мер заявив – «Досить шастать!» і надягнув маску із цим гаслом. Своєрідний флешмоб підтримали спортсмени та шоумени. Зокрема, Василь Вірастюк (це він на фото :)

#нутакое

Маски із дотепними (і не дуже) написам найчастіше купує молодь. Це найпростіший спосіб привернути до себе увагу і висловити власну індивідуальність.

Можна купити з готовими фразами, або придумати щось своє – вишиють навіть ваше ім’я та прізвище. Найчастіше такі стильні маски чорного кольору. Ціна від 130 гривень. Обіцяють суттєву знижку, якщо замовити три і більше.

Вишивка завжди в тренді

Українці – люди творчі, і зараз із засобу захисту роблять справжні мистецькі речі. Зокрема, можна придбати маски із машинною вишивкою – кульбабками, метеликами.

А напередодні Великодня пропонують з писанками та Пасхальним кроликом. Проте така оригінальність має свою ціну – від 399 гривень.

Зроби сам

Ще у середині березня «Вечірка» опублікувала докладну інструкцію, як самостійно пошити маску. Для цього не треба навіть швейної машинки, просто бажання і трохи терпіння. Усі необхідні матеріали можна знайти вдома.

І, можливо, стара сорочка з котиками, яку було шкода викинути, чекала саме цього часу.