Загроза для всіх: люди із коронавірусом записали звернення

Загроза для всіх: люди із коронавірусом записали звернення

Кожен новий день розвінчує міф про те, що коронавірус несе загрозу лише для людей 60-ти років і старше. Наприклад, більшість киян, яких вражає вірус, – це люди молодого та середнього віку, тобто активна частина мешканців. Наше місто – не виняток, по всьому світу спостерігається схожа тенденція.

«Вечірній Київ» зібрав кілька звернень, які виклали на своїх сторінках у соцмережах люди після того, як дізналися про свій позитивний результат тесту на COVID-19. Всі вони за віком не є у зоні ризику (їм від 28 до 40 років), але, тим не менше, важко переносять хворобу.

На відео ірландський пастор, який просить людей дотримуватись ізоляції заради медиків. Матір трьох дітей, що зараз знову вагітна і хвилюється за життя ненародженого малюка. Мешканка Лондона, яка після публікації запису раптово стикнулася із безпідставними звинуваченнями у його фальсифікації. А також зірка американського шоу «Холостяк» молодий і здоровий хлопець. 

Серед героїв відео є людина, що вже пройшла шлях хвороби. Це американська співачка Pink, яка перехворіла на коронавірус разом із своїм маленьким сином. Вона підкреслює, що тяжко хворіти може навіть молодий організм, і бути свідком цього – найгірше випробування для матері.

– Ми були дуже хворі, але мій 3-річний син Джеймсон хворів найтяжче. Ночами я плакала і ніколи в житті стільки не молилася, – згадує вона. – Хоча нас запевняли, що діти будуть в порядку. Але ж гарантій немає, ніхто не застрахований від цього.  

Люди перераховують симптоми, які збігаються у всіх – утруднене дихання, сильний сухий кашель, відчуття виснаження. Також у хворих спільний заклик до всіх: залишайтеся вдома. Не ризикуйте життями, своїм та своїх рідних.

Відео Марії ЛИСЕНКО
Текст Ольги КОСОВОЇ