У Києві перевірили лікарні «другої хвилі», що прийматимуть заражених коронавірусом

У Києві перевірили лікарні «другої хвилі», що прийматимуть заражених коронавірусом

У Києві перевірили лікарні, які визначені для прийому «другої хвилі» хворих із підозрою на коронавірус.

Як повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, який здійснював перевірку, керівники закладів вже відпрацювали логістику прийому хворих та готові їх приймати.

Як поінформував Поворозник, наразі усі заклади мають кадровий та матеріально-технічний потенціал для прийому хворих на коронавірус. Інфекційні відділення медичних закладів укомплектовані необхідною медичною технікою та частково забезпечені лікарськими препаратами. У деяких відділеннях організовано додаткове розведення кисневої мережі. Це необхідно для надання кисневої терапії хворим на коронавірус.

Окрім того, заклади отримали достатню кількість дезінфікуючих засобів для санітарної обробки приміщень.

– Неймовірно порадувала впевненість лікарів. У цій боротьбі вони – рушійна сила. Впевнений, разом ми все здолаємо!, – пише Микола Поворозник – Зауважу, сьогодні ми першочергово забезпечуємо усім необхідним медичні заклади «першої хвилі». У разі госпіталізації хворих до закладів «другої хвилі» в оперативному режимі здійснюватиметься перерозподіл необхідних засобів. Ми не зупиняємося на цьому і працюємо далі: спільно з соціально відповідальним бізнесом забезпечуватимемо діяльність лікарень для прийому та надання якісної медичної допомоги хворим на коронавірус.