У Дніпровському районі Києва садять тополі і проводять відеоекскурсії парками

У Дніпровському районі Києва садять тополі і проводять відеоекскурсії парками

Працівники КП УЗН Дніпровського району працюють і в карантин. Вчора вони поповнили район деревами клена сріблястого та тополі пірамідальної.

Дерева висадили по вулиці Сергієнка (5 тополь пірамідальних), вул. Стальського (10 кленів сріблястих), по просп. Соборності (15 тополь пірамідальних), а також по просп. Миру (3 клени сріблястих).

До того ж зеленбудівці започаткували ініціативу й запросили мешканців району приєднатися до неї. Ось що вони придумали:

– У складний період, період карантину, КП УЗН Дніпровського району вирішило створити серію віртуальних прогулянок зеленими зонами наших парків, скверів та бульварів. Це можливість не виходячи з дому відвідати чарівні куточки весняного Дніпровського району та помилуватись природою, яка оживає після зими. Вже підготовлена прогулянка сквером на Дарницькій площі та бульваром Верховної ради. Прохання до Вас, якщо маєте красиві світлини чи відео весняних зелених зон нашого міста відправляйте нам на пошту: mecenat_dniprouzn@ukr.net, з поміткою «Прогулянка Дніпровським районом» і вказуйте світлини яких територій Ви відправляєте. В свою чергу ми зробимо ролик, в якому покажемо яскраві місця, де після карантину кожен зможе прогулятись та відпочити. Таким чином Ви зможете провести карантин з користю для себе та інших. Пандемія закінчиться, а спогади про добрі справи  ні!