Кличко розповів, чи вистачає у Києві лікарів

Кличко розповів, чи вистачає у Києві лікарів

Завдяки обмежувальним заходам, захворюваність у столиці на грип та ГРВІ – порівняно з позаминулим тижнем – нижча базової лінії на 65 відсотків.

Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн пресконференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

– Минулого тижня дітей у Києві захворіло – 3 000, дорослих – понад 4 800. І відсоток хворих на грип та ГРВІ з кожним днем – знижується. Минулого тижня з цими діагнозами госпіталізували 45 киян, із них – 41 дитина, сказав мер столиці.

Також Віталій Кличко зазначив, що місту зараз вистачає лікарів, зокрема й інфекціоністів.

– Інфекціоністів у столиці – 270.Також вистачає лікарів швидкої допомоги. Їх у столиці – більше двох тисяч. Хочу повідомити, що майже 1 100 разів за добу, лікарі швидкої виїжджають на виклики. З них – з підозрою на коронавірус – у середньому 60 викликів, – підкреслив Віталій Кличко.

Він наголосив, що всі поліклініки столиці працюють в штатному режимі. І отримують фінансування, ліки, все необхідне, щоб надавати медичні послуги киянам. Операційні ж втручання сьогодні роблять тільки в екстрених випадках.

– Головну увагу ми сьогодні приділяємо боротьбі з поширенням коронавірусу. Дотримуючись рекомендацій і Всесвітньої організації охорони здоров’я, і Міністерства охорони здоров’я України, ми рекомендували лікарням скасувати планові операції. Сьогодні операційні втручання роблять тільки в екстрених випадках, – зазначив Віталій Кличко.