Кличко розповів, чи вимикатимуть ліфти у будинках

Кличко розповів, чи вимикатимуть ліфти у будинках

У столиці посилюються протиепідемічні заходи, проте ліфти вимикати не будуть.

Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко відповідаючи на запитання «Вечірнього Києва».

– Міська влада не збирається вимикати ліфти. Зрозуміло, що на ліфтових кнопках збирається багато бактерій. Комунальні керуючі компанії, згідно з графіком, обробляють ліфтові кабіни дезінфікуючими засобами. Якщо ліфт у вашому будинку не працює – це не означає, що його відключили міські служби. А означає, що є несправність, і її усувають. Із заявкою щодо несправності ліфту звертайтеся в контактні центри міста 15-51 або 15-57, наголосив Віталій Кличко.

Він також нагадав, що комунальні служби обробляють дезінфекторами під’їзди в багатоквартирних будинках.

– Обробляють дезінфекторами під’їзди в будинках – ручки на дверях та вікнах, ліфтові кабіни, перила. Місця, до яких люди торкаються найбільше. У Києві, нагадаю, 11,5 тисяч житлових будинків, сказав Кличко. 

Також у всіх районах щодня спеціальними миючими засобами обробляють вулиці. Роботи тривають цілодобово: вночі, вранці, протягом дня. Для дезінфекції використовують спеціальні миючі засоби. У їхньому складі є компоненти, що зв’язують пилюку, бруд, бактерії і не дають їм піднятися в повітря.

Також щодня миють усі зупинки громадського транспорту. Їх обробляють антисептиками. Найбільш людні зупинки обробляють двічі на день.