Стали відомі подробиці про долю гірки Крістера у Києві

Стали відомі подробиці про долю гірки Крістера у Києві

Як повідомили у КО «Київгенплан», історична місцевість у Подільському районі «Крістерова гірка» за проєктом Генерального плану Києва є недоторканою частиною пам’ятки природи. Будівельні роботи тут не передбачені.

Пресслужба КО «Київгенплан» пояснила наступне:

«На основному кресленні проєкту Генерального плану міста Києва ця земельна ділянка за функціональним призначенням віднесена до території зелених насаджень загального користування відповідно до рішення КМР від 12.12.2019 № 446/8019 «Про розірвання договору оренди земельної ділянки площею 1,09 га на вулиці Вишгородській, 47-ж у Подільському районі міста Києва, укладеного між Київською міською радою та Товариством з обмеженою відповідальністю "Будінвест КМ" від 14.08.2007 N 85-6-00341 (зі змінами, внесеними угодою від 29.05.2017), та врегулювання питання подальшого використання земельної ділянки площею 1,09 га на вулиці Вишгородській, 47-ж у Подільському районі міста Києва». Тому на кресленні «Озеленені, ландшафтно-рекреаційні території і території та об'єкти природно-заповідного фонду» зазначена ділянка визначена як «Частина пам’ятки природи Крістерова гірка».

Нагадаємо, Крістерова Гірка – історична місцевість, пам’ятка природи та однойменний парк, що знаходиться у Подільському районі м. Києва. Місцевість розташована на території між вулицями Вишгородською, Западинською, Червонопільською, Вітряні Гори та Осиповського (по обидва боки). Частину парку за адресою вул. Вишгородська, 47-ж, ділянка з кадастровим номером 85:166:0003 забудовник намагався знищити і звести житло.