По всій території Києва зафікусували забруднене повітря через пожежі

По всій території Києва зафікусували забруднене повітря через пожежі

Вчора лабораторія КАРС «Київська служба порятунку» провела заміри повітря на присутність продуктів горіння в різних точках Києва.

Вже другий тиждень поспіль кияни скаржаться на запах гарі у повітрі, який особливо відчутно вночі та вранці. Заміри лабораторії показали перевищення продуктів горіння по всій території Києва. Це все є результатом великої кількості пожеж в екосистемах Києва та Київської області.

Лише за останню добу 3-4 квітня у Київський області зафіксовано 124 пожежі загальною площею 135 га. Завдяки злагодженим діям рятувальників усі пожежі ліквідовано.

У Києві, за останні 12 днів зафіксовано 144 пожежі в екосистемах загальною площею більше 30 га. Продовжується ліквідація пожежі на вул. Пухівська на площі 0,7 га. На вул. Івана Виговського зафіксовано тління трави після пожежі на площі 2 га.

Вогнеборці постійно ведуть боротьбу з пожежами в екосистемах. Такі пожежі  дуже складні й небезпечні, адже велику площу займання досить важко локалізувати. У кожної пожежі є свої наслідки: загибель звірів, забруднення повітря, зниження родючості землі.

-Один з наслідків ми щодня відчуваємо, коли закриваємо вікна і не маємо можливості провітрити квартиру – це все результат пожеж в екосистемах Києва та Київської області.- написали співробітники КАРС. - Ще раз наголошуємо і закликаємо бути відповідальними, берегти природу і не провокувати пожежі в екосистемах! Підпали, паління сміття, листя – це порушення закону, яке тягне за собою штрафи та кримінальну відповідальність.