Оболонський та Подільський райони потерпають від диму Чорнобильської пожежі

Оболонський та Подільський райони потерпають від диму Чорнобильської пожежі

Як і попереджали з вечора у Київській аварійно-рятувальній службі (КАРС), дим та запах від лісових пожеж у Чорнобильській зоні з 4 ранку досяг Оболонського та Подільського районів Києва.

Куренівку затягнуло димом і смородом. Видимість на висоті дев’ятиповерхового будинку, наприклад, дуже низька. Як повідомляють місцеві мешканці, на вулиці дихати легше, адже при землі концентрація диму трохи менша. Задимленість пов'язана з  пожежою у  Зоні відчуження безумовного (обов’язкового) відселення. Там триває ліквідація лісової пожежі. Трагедія трапилася поблизу с. Володимирівка Котовського лісництва виникла верхова лісова пожежа на площі 20 га. На місці працюють вогнеборці, пожежна техніка та авіація ДСНС України.

З вечора був північно-західний вітер, при таких погодних умовах можливе задимлення території Києва, особливо Оболонського та Подільського районів. Що і сталося.

Управління екології та природних ресурсів КМДА проводить постійний моніторинг повітря та екологічної ситуації у Києві. У разі погіршення показників буде повідомлено окремо.

При великій задимленості рекомендується зачинити вікна, увімкнути систему кондиціювання та очищення повітря і споживати багато рідини (до 2-3 літрів води на день).