Як припинити хвилюватися під час пандемії: пояснила Супрун

Як припинити хвилюватися під час пандемії: пояснила Супрун

Кожного  дня у ЗМІ з’являється нова інформація про COVID-19.  Карантинні заходи щоразу посилюються, звичайний ритм життя порушується, а легкий кашель та нежить, на підсвідомості починає здаватися симптомами коронавірусу.

І хоч наші страхи захворіти на коронавірусну хворобу — цілком виправдані, думки про стан свого здоров’я, не повинні бути нав’язливою ідеєю, адже це може свідчити про ментальну проблему. 

Тож, як припинити хвилюватись під час пандемії та почати спокійно жити, розповіла колишня в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун у мережі Facebook.

-Для деяких людей страх захворіти настільки сильний, що навіть будучи здоровими, їм стає важко впоратися з повсякденним життям. Часом навіть результати медичних досліджень не можуть переконати їх у тому, що все гаразд і причин для хвилювання насправді немає. Такий розлад має назву «іпохондрія»- коментує Супрун.

Також, медик зазначила, якщо ви відчуваєте, що вам дуже важко впоратися з відчуттями тривоги та паніки під час спалаху коронавірусу, спробуйте поділитися тим, що вас бентежить, з ким-небудь — близьким другом, членом сім’ї або фахівцем.

Про десять психотерапевтичних практик, які допоможуть опанувати неприємні відчуття та заспокоїтися у стресовій ситуації, читайте -тут.