Влада Києва слідкує за водіями та цінами в магазинах

Влада Києва слідкує за водіями та цінами в магазинах

Всі водії громадського транспорту столиці щодня проходять медичний огляд.

Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

-Всі 700 водіїв, які сьогодні виходять на маршрути громадського транспорту в Києві, щодня проходять медичний огляд. І якщо в когось будуть виявлені ознаки захворювання, працівника одразу відсторонять від роботи та направлять до медиків, – зазначив Віталій Кличко.

Нагадаємо, що з 23 березня, громадський транспорт столиці перевозить, виключно за спецквитками, тих пасажирів, які їдуть на роботу на підприємства, що забезпечують критично важливі сфери життя міста.

Це – медичні працівники, рятувальники, правоохоронці, фахівці сфери ЖКГ, люди, які працюють у продуктових магазинах та аптеках, співробітники стратегічних підприємств. Щоденно громадським транспортом, що скоригував свої маршрути користуються понад 40 тисяч пасажирів.

Міська влада моніторить ситуацію з цінами на продукти першої необхідності в магазинах і супермаркетах столиці. А Київське обласне відділення Антимонопольного комітету вже порушило справу проти постачальників продуктів харчування і найбільших мереж Києва за фактом суттєвого подорожчання продуктів.

-Щойно запровадили обмежувальні заходи, мешканці міста створили ажіотаж у магазинах. Скуповували все – продукти харчування, туалетний папір, дезінфікуючі засоби. Користуючись шаленим попитом, магазини та супермаркети підняли ціни на ці товари. Ми звернулися до уряду щодо контролю над цінами і до Антимонопольного комітету України. Київське обласне відділення Антимонопольного комітету вже порушило справу проти постачальників продуктів харчування і найбільших мереж Києва за фактом суттєвого подорожчання продуктів. Також і ми, і фахівці Антимонопольного комітету моніторимо ситуацію, – сказав Віталій Кличко.

Він зазначив, що за останній тиждень ціни на основні продукти в столиці не зростають. Навпаки – у деяких мережах та магазинах – вирівнялися. А на деякі товари навіть знизилися.

-Закликаю киян. Якщо побачите, що магазини знову почнуть піднімати ціни на товари першої необхідності, – одразу повідомляйте або на Контактний центр столиці 15-51, або – на гарячу лінію Антимонопольного комітету України, – сказав Віталій Кличко.