У столиці можуть облаштувати великі центри під госпіталі

У столиці можуть облаштувати великі центри під госпіталі

Столична влада готова до будь-яких сценаріїв розвитку подій і розглядає різні можливості для збільшення кількості місць для госпіталізації хворих на коронавірус, якщо виникне така потреба.

Про це в ефірі телеканалу Україна-24 заявив мер Києва Віталій Кличко. Він зазначив, що поки ситуацію в місті вдається втримати. Але, якщо мешканці столиці і України загалом будуть нехтувати дотриманням обмежувальних заходів, ситуація може різко погіршитися.

– У місті на сьогодні є майже 500 ліжок для госпіталізації хворих на коронавірус. В разі потреби ми можемо збільшити потужності до 7 тисяч місць. Ми навіть розглядаємо можливість облаштувати великі приміщення під госпіталь. Ми вивчаємо досвід і Австрії. У Відні, наприклад, розгорнули тимчасовий шпиталь у торговельному центрі, зазначив Кличко.

– Ми виходимо з різних сценаріїв. І робимо все, аби не допустити стрімкого розповсюдження вірусу. Дехто зараз думає, що його хвороба не зачепить. Багато хто говорить, що пандемія – це, нібито, велика афера. Навіть президент США Трамп ще кілька тижнів тому не вірив в такий розвиток подій. А зараз подивіться, що коїться, наприклад, у Нью-Йорку, – підкреслив Віталій Кличко.