Понад 3 тисячі киян вже отримали продуктові набори від Єдиного координаційного центру

Понад 3 тисячі киян вже отримали продуктові набори від Єдиного координаційного центру

За тиждень роботи Єдиного координаційного центру при КМДА продуктові набори отримали понад 3 000 осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах. Усього таких осіб у столиці нараховується близько 30 тисяч.

Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

– Враховуючи обмеження, пов’язані з протиепідемічними заходами, втрату роботи, багато людей опинилися у складних життєвих обставинах. При КМДА створено Єдиний координаційний центр для допомоги людям, які опинилися у складних життєвих обставинах. Ми розуміємо, що в умовах карантину люди з групи ризику, а це літні особи та діти з інвалідністю, опинилися в ізоляції. При цьому, обмеження їхніх соціальних контактів є вимушеним заходом, щоб убезпечити їх від інфікування. Для їхньої підтримки ми і розпочали роботу із забезпечення наборів першої необхідності тих, хто цього потребує, – зазначила Марина Хонда.

За її словами, в період із 23 до 31 березня забезпечено доставку понад 3 000 наборів продуктів та товарів першої необхідності, зокрема 400 наборів для дітей з інвалідністю. Продуктові набори надають БФ «Життєлюб», Спілка самаритян України, компанія «Новус». Доставку продуктів забезпечують компанії «Нова пошта» та «Уклон».

Також готовність до участі в роботі ЄКЦ висловила компанія «АТБ», яка надасть 6 000 продуктових наборів для самотніх осіб віком 80+. Таких у Києві налічується близько 6 тисяч людей.

Завдяки роботі Центру налагоджено щоденну доставку пацієнтів, які проходять курс гемодіалізу. Довезення забезпечують компанія «Уклон» та КП «Київпастранс».

Якщо ви маєте бажання долучитися роботи, звертайтеся за телефоном Єдиного центру координації дій для допомоги малозахищеним киянам: 094-145-50-23.

Або пишіть на електронну адресу: stopcovidkyiv@gmail.com.