Володимир Кличко звернувся до киян та всіх українців

Володимир Кличко звернувся до киян та всіх українців

Легендарний чемпіон світу з боксу в суперважкій вазі Володимир Кличко звернувся до киян та всіх українців із закликом дотримуватися обмежень та залишатися вдома. Відеозвернення він записав у США, де зараз перебуває, і де сьогодні дуже багато випадків захворювання та смертей від коронавірусу.

Звернення Володимира мер Києва Віталій Кличко оприлюднив під час своєї щоденної онлайн пресконференції.

– У нинішній кризі і виклику, через який проходить весь світ головний принцип: якщо ти вдома, значить – захищений. І я не перебільшую! Полетівши до спалаху пандемії, я сьогодні далеко від України. І змушений поки залишатися тут. Але я подумки з вами – на батьківщині, – наголосив Володимир Кличко. – Сьогодні складна ситуація всюди. У Сполучених Штатах вірус лютує і стрімко розповсюджується. Запроваджені жорсткі  обмежувальні заходи. Багато хворих і, на жаль, багато людей померли. Їх кількість зростає в прогресії, підкреслив Володимир Кличко.

Він зазначив, що навіть у США, при такій кількості хворих, не вистачає масок, засобів захисту, місць у лікарнях. За його словами, наприклад, у Нью-Йорку, у Централ парку, розгорнули польовий шпиталь. 

– Я не хочу, щоб Україну біда торкнулася в такому масштабі. І головне, що потрібно робити – дотримуватися запобіжних заходів і обмежень. Я знаю, що мер Києва сьогодні робить все, щоб місто не було охоплене вірусом! Допоможіть йому! Допоможіть врятувати себе! Врятувати своє місто, – звернувся до киян Володимир. – І повірте, коли вам кажуть залишитися вдома, це значить – врятувати себе! Інакше масштаби трагедії, яка розгортається, будуть катастрофічними. Бережіть себе! Залишайтеся вдома. Повірте, ніяка зустріч не варта того, щоб ставити на ваги своє життя!, – наголосив Володимир Кличко.