Столиця може безкоштовно розмістити 200 киян на обсервації

Столиця може безкоштовно розмістити 200 киян на обсервації

У Києві є 200 ліжок, які місто може надати для обсервації мешканцям столиці, які повертаються з-за кордону

Про це в ефірі телеканалу «Україна 24» заявив мер Києва Віталій Кличко.

Він наголосив, що рішення поселити українців, що прибули в столицю з-закордону, у готелі «Козацький», ухвалювала не міська влада. Питанням повернення людей спецрейсами займається Міністерство інфраструктури. І куди розселяти людей вирішували структури державного рівня.

– Питанням обсервації людей, що прибули авіарейсами вчора і сьогодні, займалася не столиця. Людей повертало не місто. І до нас з приводу їхнього розміщення не зверталися, – сказав Кличко. – Якщо ж буде така необхідність, Київ підготовлений. В Чорнобильській лікарні на Лісовому масиві у нас є 200 ліжок, де можемо розміщати киян на обсервацію. Мешканці міста за це не платитимуть.

Мер столиці зазначив, що готель «Козацький», у який сьогодні заселили людей на обсервацію, не перебуває в комунальній власності.

– Розумію побоювання киян. Готель «Козацький», куди поселили людей на обсервацію, знаходиться в самому центрі столиці – на Майдані Незалежності. В цій ситуації ми не впливали на рішення державних органів. Зі свого боку я можу оцінити такі дії як нелогічні, підкреслив Віталій Кличко.