На Лук'янівці будують великий комплекс попри карантин

На Лук'янівці будують великий комплекс попри карантин

Попри карантин, на великому будівництві торгово-розважального центру Lukianivka Mall, що на вулиці Дегтярівській 7 та 7-а (на території колишнього Лук’янівського трамвайного депо), незначними темпами, але постійно продовжуються роботи. Вони, нагадаємо, розпочалися у 2012 році.

На більш ніж 4 гектарах території вже виросли над підземними й наземні поверхи, а деякі з них досягли своєї проєктної висоти. Чітко видно конфігурацію майбутнього комплексу (дивіться відео).

Старовинну будівлю, де колись розміщувалася й адміністрація депо, підсилили, опорядкували й на ній з’явився новий дах. Незабаром тут розпочнуться внутрішні роботи. Нагадаємо: саме тут розмістять ресторани. Крім того, на буд майданчику з’являться кілька будівель – 2, 3, 4, 5 та 7 поверхів, загальною площею 110 708 квадратних метрів. Споруди торгового центру з'єднають між собою галереями, критими склом. Проєктувальникам з Projekt industry вдалося також «вписати» в сучасну стилістику стару контору депо і більш-менш сучасну електропідстанцію. В будівлі електростанції – бутики класу люкс і, можливо, автосалон.

Потрапити в новий центр можна буде з вулиць Дегтярівської, Коперника і Бердичівської. У будівлі біля вулиці Коперника збираються відкрити восьмизальний кінотеатр, зал для гри в боулінг і велику дитячу розважальну зону. На двох підземних поверхах побудують паркінг на 1 200 машин.

На подальших етапах буде змінюватися транспортна схема навколо Лук’янівки. Планується розширити вулицю Бердичівську з двох смуг одностороннього руху до чотирьох в обидві сторони і перевести сюди трамвайні колії, щоб маршрути № 14 і 15 з вулиці Глибочицької потрапляли на вулицю Дегтярівську. Виїзд з Дегтярівської повз Лук'янівський ринок на вулицю Мельникова буде одностороннім.

Раніше у девелопера проєкту Arricano Real Estate Plc повідомляли про намір відкрити ТРЦ Lukianivka біля однойменної станції метро в Києві вже у 2020 році. Згідно з проєктом будівництва, орендна площа торгово-розважального центру складатиме близько 47 000 кв. м. Девелоперська компанія Arricano Real Estate PLC, яка споруджує новий торговельно-розважальний центр на Лук'янівці, уклала кредитний договір із «Райффайзен Банком Аваль» на 140 млн грн, які будуть використані для часткового фінансування будівництва ТРЦ Lukianivka-Mall.

Відео Андрія ГРИЦЕНКА, «Вечірній Київ»