Верховна Рада призначила нового міністра фінансів та керівника МОЗ

Верховна Рада призначила нового міністра фінансів та керівника МОЗ

Верховна Рада на сьогоднішньому позачерговому засіданні звільнила із займаних посад міністра фінансів Ігоря Уманського та голову МОЗ Іллю Ємця. Нових керівників цих відомств народним депутатам вдалося призначити тільки з другої спроби, після того, як до парламенту приїхав Президент Володимир Зеленський.  

Ілля Ємець та Ігор Уманський професіонали, які здатні реалізовувати довгострокові реформи. Але наразі країна вимагає швидких дій. Саме тому було прийнято рішення подати до Верховної Ради постанови про звільнення міністра охорони здоров’я та міністра фінансів, сказав прем'єр-міністр Денис Шмигаль.  

Він також зазначив, що Кабмін працює менше місяця, проте виклики, з якими стикнувся, не відчував на собі жоден уряд за останні роки.

– Під час режиму надзвичайної ситуації один день рахується за місяць, – зауважив Денис Шмигаль.

Новим керівником МОЗ став Максим Степанов – медик за освітою, колишній голова Одеської обласної держадміністрації часів президентства Петра Порошенко.

А Міністерство фінансів очолив Сергій Марченко, який у 2018-2019 роках працював заступником Адміністрації Президента. До цього він був заступником міністра фінансів.