Віталій Кличко: Маски надійшли в аптеки «Фармації»

Віталій Кличко: Маски надійшли в аптеки «Фармації»

Сьогодні в аптеки комунальної мережі «Фармація» надійде перша партія – 25 тисяч захисних марлевих масок.

Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн пресконференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

– Сьогодні в аптеки комунальної мережі «Фармація» надійде перша партія – 25 тисяч захисних марлевих масок, виготовлення яких ми замовили в українських виробників. Їх продовжують шити. Очікуємо ще 75 тисяч таких масок. Також очікуємо на поставку медичних масок, що місто замовило закордоном, – повідомив мер столиці.

Він зазначив, що в опорні лікарні та інші медзаклади вчора місто передало більше тисячі костюмів індивідуального захисту для медиків. Віталій Кличко також нагадав, що апаратів штучної вентиляції легень у київських лікарнях сьогодні – 380.

Разом із тим, мер столиці прокоментував інформацію деяких ЗМІ про якість закуплених столицею експрес-тестів та того факту, що Іспанія нібито відмовилася від подібних тестів.

– Зазначу: компанія Bioeasy з 12 березня 2020 року має сертифікат на продаж чотирьох видів експрес-тестів. Іспанія відмовилася від партії тестів на антиген. Україна ж отримала тести на антитіла. У цьому їх відмінність! Тести, що отримав Київ сертифіковані в Україні, – наголосив Віталій Кличко.

Також міська влада закупила і встановила обладнання для ПЛР – інший вид тестування, що дозволяє досліджувати матеріал слизової пацієнта. Наразі Київ очікує нову партію такого обладнання.