Адвокатам та нотаріусу повідомили про підозру в заволодінні квартирою на вулиці Банковій

Адвокатам та нотаріусу повідомили про підозру в заволодінні квартирою на вулиці Банковій

Два адвокати та приватний нотаріус намагалися заволодіти квартирою, що належала державі. Особливістю цієї оборотки є те, що квартира у будинку на вулиці Банковій, а одним із адвокатів виявився колишній народний депутат.

– Розслідування встановило, що шахраї, використовуючи анкетні дані літньої жінки, яка померла ще в 2002 році, здійснили незаконну перереєстрацію права власності на об’єкт нерухомості, що перебуває на балансі Державного управління справами та є державною власністю, – зазначили у пресслужбі прокуратури міста Києва.

Слід зазначити, що з 2003 року приміщення орендувала громадська організація. Зловмисники, заволодівши ним, намагалися продати його вказаним орендарям за 130 тисяч доларів США.

 У жовтні минулого року при спробі укласти договір купівлі-продажу цього майна правоохоронці затримали одного з учасників оборудки.

– Затриманим виявився адвокат, колишній народний депутат України 4 та 5 скликань, йому повідомили про підозру. У ході подальших слідчих дій встановлено причетність до шахрайської схеми ще одного адвоката, а також приватного нотаріуса. Як з’ясувалося, один із них з метою конспірації використовував підроблений паспорт громадянина України на чуже ім’я, – зазначили у прокуратурі.

 За результатами розслідування, у п’ятницю, 27 березня 2020 року, адвокату та нотаріусу повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 15 ч. 4 ст. 190, ч. 4 ст. 190, ч. 4 ст. 358 КК України.

 Загалом у провадженні повідомлено про підозру трьом особам.

 Слідчі дії тривають, вживаються заходи щодо встановлення всіх осіб, причетних до вчинення злочину.