Київ не в облозі: радник Кличка пояснив, чому встановили блок-пости на в’їздах у столицю

Київ не в облозі: радник Кличка пояснив, чому встановили блок-пости на в’їздах у столицю

В'їзд і виїзд з Києва для приватного транспорту не обмежено. Штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації не ухвалював таких жорстких заходів.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив радник Київського міського голови, секретар Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Володимир Бондаренко.

-В’їзд до Києва легковим транспортом не обмежено. Станом на сьогодні діє обмеження для в’їзду автобусів міжміського та міжобласного сполучення. Діє воно з 17 березня. У разі погіршення епідеміологічної ситуації – ухвалюватимуть інші рішення, – повідомив Володимир Бондаренко.

Він додав, що термометрія на в’їздах буде здійснюватися поки вибірково, у разі погіршення ситуації – буде обов’язковою.

-Блок-пости на в’їздах у Київ працюють вже тиждень. На них чергує поліція та муніципальна варта. Усі обмеження, встановлені для міста Києва синхронізовані із рішеннями Кабінету Міністрів України. Тобто: в’їзди і виїзди зі столиці не закриті, а контролюються, – наголосив Володимир Бондаренко.

Варто зазначити, що населенню рекомендують обмежити пересування на власному автомобільному транспорті між населеними пунктами, районами та регіонами України, якщо для цього немає нагальної потреби.