Центр Козловського перетвориться на арт-простір

Центр Козловського перетвориться на арт-простір

Мистецько-концертний центр ім. Івана Козловського порадував шанувальників гала-концертом на честь відкриття ІІІ театрально-концертного сезону, присвяченого 115-річниці з дня народження видатного українського співака 
Також до початку сезону презентували фотовиставку «Невідомий Іван Козловський», унікальні матеріали до якої передав один із нащадків співака Віктор Муравицький. Є тут одна з перших світлин Івана Козловського, на якій він у вбранні півчого Михайлівського собору (Київ, 1908 рік), а також фотографії у родинному колі, під час святкування ювілеїв, у театральних образах. Виставка працюватиме протягом місяця. 
Уже третій сезон колишньою вітальнею ім. І. С. Козловського опікується Національна оперета України, до якої цей заклад було приєднано у 2013 році. 
- Ми намагаємося постійно оновлювати центр, розуміємо, цей сценічний майданчик повинен бути не тільки класичним, але й відповідати сучасним вимогам, – розповів «Вечірці» художній керівник Національної оперети Богдан Струтинський. – До цього сезону виконали технічну модернізацію зали – світло, звук, подіум. На першому поверсі центру плануємо зробити арт-кафе, де можна буде поспілкуватися з однодумцями. Щодо репертуару, то у програмі є багато цікавих вистав, вечорів та авторських програм. Ми хочемо створити не просто концертний простір, а місце для постійно діючих вистав, як у репертуарному театрі. Крім того, в наших планах – художня творча майстерня для дітей: учні мистецьких шкіл малюватимуть під спів Козловського, а потім їхні твори будуть виставлятися у центрі. 
Центр ім. І. Козловського розташований на Хрещатику, 50-б. Найближчим часом там відбудуться моноспектакль «Мій Маяковський» Максима Булгакова (26 вересня та 7 жовтня), вечір до 170-річчя Івана Карпенка-Карого (30 вересня), концерт романсів (2 жовтня), вистави «Фіра!» за Людмилою Улицькою (9 жовтня) та «Маруся Чурай» за романом Ліни Костенко (12 жовтня), концерт до дня народження Верді (10 жовтня), свято дитячого мюзиклу (17 жовтня) тощо.