Наодинці з бідою: куди звертатися киянам для допомоги

Наодинці з бідою: куди звертатися киянам для допомоги

Київський Центр координації дій повідомляє про збільшення запитів про допомогу.

Про це розповіла заступниця голови КМДА Марина Хонда під час прямого включення на радіо «Київ FM»:

– Вчора депутати Київради прийняли рішення про додаткове преміювання соціальних робітників у період протиепідемічних заходів. 1200 працівників, які допомагають самотнім літнім людям та паліативним хворим, отримають додаткові 2000 гривень на місяць за свою роботу. Ми розуміємо: інфекція буде поширюватися і навантаження на соцпрацівників буде зростати. Наше завдання зробити все можливо, щоб максимально забезпечити засобами захисту, – зазначає Марина Хонда.

Бюджетні кошти не покривають потреб і запитів про допомогу. До епідемії у нас на обліку було 25 тисяч киян у складних життєвих умовах. Це люди із інвалідністю, родини, що виховують дітей із інвалідністю, самотні пенсіонери, непрацездатні, внутрішньо переміщені. Зараз просять про допомогу кияни, що втратили роботу і не мають чим годувати дітей.  

– Місто не здатне забезпечити всі потреби нужденних у кризовий час. Координаційний центр допомоги, створений міською владою Києва за участю соціально відповідального бізнесу, громадських організацій, міжнародних фондів, підприємців, волонтерів – єдина комунікаційна платформа для благодійних внесків, – підкреслює Марина Хонда. – Всі зібрані кошти одразу направляємо на закупівлю продуктових наборів, памперсів для дорослих і дітей, доставку.

Контакти Єдиного Центру для бiзнесу, що хоче допомогти: www.kyiv.stopcovid.org.ua, тел.: 0 (94) 145 50 23, пошта: stopcovidkyiv@gmail.com.
За допомогою кияни можуть звертатися до Київського міського територіального центру соціального обслуговування за номером 044-450-91-66, або на 15-51 (колл-центр міста Києва).