На евакуаційний потяг Київ-Москва-Київ розібрали всі квитки

На евакуаційний потяг Київ-Москва-Київ розібрали всі квитки

Укрзалізниця призначила на 27 березня спецрейс поїзда № 906 Київ – Москва та зворотно для повернення до своїх країн громадян України та Росії, котрі внаслідок обмежувальних заходів, у зв’язку з карантином, не мають змоги самостійно перетнути кордон.

Про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці.

Поїзд відправиться з Києва 27 березня о 18:36, прибуде до Москви 28 березня о 10:14. У зворотному напрямку поїзд під № 905 відправиться з Москви 28 березня о 19:35, прибуде до Києва 29 березня о 07:32, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що квитки на вказаний поїзд доступні у продажі виключно через онлайн-систему booking.uz.gov.ua. Однак, як перевірив «Вечірній Київ», квитків на потяг із Києва до Москви та у зворотному напрямку вже немає.   

Тим часом, київські рятувальники провели дезінфекційні заходи в потязі «Рига-Київ», який 23 березня прибув до України в рамках евакуації, організованої МЗС, щоб повернути додому українців, які застрягли за кордоном. Як повідомляє пресслужба Головного управління ДСНС у Києві, необхідність проведення знезараження обумовлена тим, що в одного з пасажирів, 26 березня підтвердився діагноз COVID-19.