Хворий на коронавірус політик показав, чим годують у київській лікарні

Хворий на коронавірус політик показав, чим годують у київській лікарні

Народний депутат Сергій Шахов, у якого діагностували коронавірус, показав чим годують в інфекційному відділенні Олександрівської клінічної лікарні.

Відповідні фото парламентар виклав у своєму Telegram-каналі.  

– Багато хто наполегливо просить мене показати, чим годують пацієнтів у лікарні. Скажу одразу – їжа смачна, настільки, наскільки може бути смачним дієтичний стіл. Але, у мене як і раніше поганий апетит, намагаюся хоч щось з'їсти, щоб в організмі були сили боротися з недугою. Сьогодні на обід був легкий картопляний суп написав Сергій Шахов.

Він також розповів, що з дому йому передають кисломолочні продукти, соки, компоти та цитрусові.   

Крім того, Сергій Шахов оприлюднив фото члена фракції «Опозиційна платформа за життя» Олександра Лукашева з тарілкою супу в руках. Останній також потрапив до Олександрівської лікарні з підозрою на коронавірус, але перші тести не підтвердили у нього наявність хвороби.

Нагадаємо, що в цьому ж медзакладі знаходиться ще один народний депутат з групи «Довіра» Сергій Вельможний. Його госпіталізували разом із сином з симптомами, схожими на коронавірус. Політик розповів, що пройшов три тести і всі вони засвідчили негативний результат. Коронавірус виявили у сина Вельможного.