Червона і біла глина – плюси та мінуси такої плитки

Червона і біла глина – плюси та мінуси такої плитки

Екологічність, красивий дизайн і надійність важливі для будь-якого оздоблювального матеріалу. Цими, і не тільки, властивостями володіє керамічна плитка, яка вже в II-III тисячолітті до н. е. прикрашала храмові та громадські споруди в межиріччі Тигру і Євфрату.

Мозаїка або кахлі створювалися за однією технологією. Традиції періоду минулого ери тривають, і кахель (від німецького Kachel) так само, як і тисячоліття тому, виробляють з глини. Червона або біла – яка глина краще підходить для виробництва керамічної плитки ми дізнаємося в експертів в цій сфері й надійних імпортерів продукції з Іспанії та Італії.

У природі не так вже й багато цієї породи, тому вироби з білої глини вище за ціною і якістю. В основі викопного каолинит і оксид алюмінію, саме він дає глині ​​високу пластичність і вогнестійкість. З цього матеріалу виготовляють не лише кахель, але і керамічні вироби високого класу — сантехніка з фаянсу і порцеляни, посуд, предмети декору та домашнього вжитку.

Продукція з неї має відмінну міцність, низький ступінь водопоглинання, для підвищення естетичності готові вироби покривають глазур'ю в процесі випалу.

Головні характеристики керамічної плитки з білої глини:

  • стійкість до механічних пошкоджень і хімічних реакцій;
  • гарний зовнішній вигляд;
  • стійкість до вологості завдяки високій температурі випалу в процесі виробництва;
  • можливість виробництва надтонкої продукції – висока естетика дозволяє залишати виріб без додаткових фінішних покриттів і глазурі.

Червона глина: властивості та характеристики матеріалу

Почнемо з того, що глина – це різновид гірської породи, яка має низьку водопроникність, високими пористістю і вогнетривкість. Червоне викопне значно частіше зустрічається в природі, ніж його білий побратим. 

З неї наші предки виготовляли першу посуд і предмети побуту. Червоний пігмент у цієї породи не випадковий — оксид заліза, який у великій процентному співвідношенні міститься в складі, дає цей яскравий окрас. Експерти з'ясували, що саме цей компонент дає ризик деформації готового виробу, і плитка з червоної глини може дати усадку.

Ця небезпека дійсно висока, якщо технології застарілі та виробник економить на додаткових компонентах, що підвищують експлуатаційні якості. Домішки дозволяють регулювати інтервал спікання, підвищувати температуру випалу, зменшувати ступінь водопоглинання і підвищувати міцність матеріалу. Новітнє обладнання дозволяє подолати крихкість червоної глини й робити продукт конкурентним на ряду з виробами з білої сировини.

До основних рис плитки з червоної глини:

  • менша міцність у порівнянні з білою породою і ризик усадки та деформації;
  • застосовуються обов'язкові добавки для стабілізації міцності та водопоглинання;
  • наноситься товстий шар глазурі для перекриття червоного відтінку сировини;
  • доступна вартість і великий асортимент.

Червона або біла глина: яку плитку вибрати для обробки?

Щоб відповідати на це питання, звертаємося до висновків, зроблених вище. Якщо плитка для обробки підлог з високим рівнем прохідності та великими навантаженнями, тоді доречна керамічна плитка з білої породи. Популярні для цих цілей колекції з імітацією мармуру або геометричні візерунки.

У приміщеннях з мінімальним контактом, стіни у ванних і коридорах можна облицювати виробом з червоної глини. В еру сучасних технологій, червона або біла плитка стає надзвичайно зносостійкої й міцною. Тому репутація виробника, відгуки покупців і офіційні дані про гарантії та процесі виготовлення допоможуть зробити правильний вибір. Зважуючи всі переваги та недоліки двох видів сировини, пам'ятайте, якщо дозволяють фінанси, то завжди дозвольте собі насолоджуватися кращою якістю – купуйте кахель з білої глини.

Цікавий момент: вчені, спантеличені мінімальними запасами білої глини на планеті, розробили метод її перетворення з червоного викопного. Дивно, але особливі хімічні реакції та процеси, дозволили успішно видаляти з червоною породи оксиди заліза, тим самим підвищити її характеристики та усунути червоний відтінок у готових виробів.