Кличко розповів, що столичні будинки дезінфікують і порадив, куди звертатися

Кличко розповів, що столичні будинки дезінфікують і порадив, куди звертатися

Комунальні служби столиці регулярно здійснюють дезінфекцію багатоквартирних будинків. У Києві їх близько 11 з половиною тисяч.

Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн пресконференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

– Керуючись рекомендаціями, які ми отримуємо від китайських лікарів, ми здійснюємо регулярну дезінфекцію житлових будинків столиці. Нагадаю, в Києві їх близько 11 з половиною тисяч. Вісім з половиною перебувають у комунальній власності. Але ми пішли на зустріч всім ОСББ і надали управляючим компаніям дезінфікуючі засоби та засоби захисту, костюми для двірників.  На це з міського бюджету виділили 23 мільйона гривень. Обробку здійснюють двірники. Вони отримали необхідне обладнання та дезінфікуючі засоби, якими оброблюють сходові клітини, ліфтові кабіни, ручки дверей, сходові перила в житлових будинках, – сказав мер.

На всіх парадних столичних будинків вивішено оголошення про вимоги щодо дотримання режиму.

Він також підкреслив, що двірники обробляють дитячі та спортивні майданчики, користування якими місто заборонило до покращення ситуації. Заборона стосується всіх майданчиків, розташованими у парках, скверах та на прибудинкових територіях.

– Якщо у мешканців будинків є нарікання, що в їх будинку не роблять дезінфекцію, треба негайно звернутися або до місцевої керуючої компанії, або до Департаменту житлово-комунального господарства за телефоном 15-57, – зазначив Віталій Кличко.