На Троєщині проводять рейди та закривають магазини через порушення карантину

На Троєщині проводять рейди та закривають магазини через порушення карантину

На території Деснянського району запровадили та проводять щоденне патрулювання щодо суворого дотримання карантинного режиму.

Про це повідомляє Деснянська райдержадміністрація.

Представники поліції, бійці Муніципальної варти, Держпродспоживслужби, члени робочої групи з питань техногенно-екологічної безпеки району щодня перевіряють ринки, торговельні заклади, заклади спорту, салони краси, перукарні, готелі, хостели щодо дотримання ними заходів з попередження коронавірусної інфекції (COVID-19).

Вчора було перевірено більше десятка закладів, серед яких – «Сільпо», АТБ,  «Ельдорадо», Beer Market, «EVA», «Червоне та Біленька», «Coffee mag», «Суши Wok», «Питна вода» та інші.

На фото: один з магазинів мережі «Космо» на Троєщині

Усі порушники карантинних заходів отримали адміністративні протоколи про недотримання ними заходів з попередження нової коронавірусної інфекції (COVID-19), які було складено представниками Національної поліції та наразі припинили свою діяльність.

До речі, Стаття 325 Кримінального кодексу України передбачає відповідальності за порушення санітарних правил і норм із запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням. Зокрема, штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років караються дії, що спричинили або завідомо могли спричинити поширення захворювання. Ті ж дії, які спричинили загибель людей чи інші тяжкі наслідки караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.

У Деснянській РДА підкреслюють, що усі мають чітко розуміти рівень небезпеки та максимально дотримуватися режиму обмежень, і за можливості залишатися вдома. Великих масштабів набула пандемія в інших країнах. І вимога залишатись вдома – це не примха влади, а спосіб зберегти здоров’я та життя людей.