Сімейні конфлікти під час карантину: у Києві надають психологічну допомогу

Сімейні конфлікти під час карантину: у Києві надають психологічну допомогу

Через карантин, батьки з дітьми вже третій тиждень знаходяться разом у «чотирьох стінах». Через незвичні умови, психологічний тиск і брак вільного часу для себе, у багатьох родинах трапляються конфлікти. 

Щоб уберегти себе від необдуманих слів або рішень Київський міський центр сім'ї «Родинний дім» пропонує безкоштовні онлайн консультації.

Дуже важливо звертатися за кваліфікованою психологічно допомогою. Тому що залишаючись наодинці зі своїми проблемами, не завжди можна прийняти правильне рішення, – зазначила Юлія Ніколайчук, директор Київського міського центру сім'ї «Родинний дім». – Навіть якщо питання не в нашій компетенції, фахівці Центру допоможуть знайти потрібні контакти й зв'язатись зі спеціалістом з даної проблеми.

До психологів Київського міського центру сім’ї «Родинний дім» звертаються по допомогу у вирішенні наступних проблем:

  • проблеми у дитячо-батьківських стосунках: дитяча неслухняність та зниження у дітей інтересу до навчання, булінг та проблеми у дитячих колективах, неадекватна самооцінка, залежність дітей від інтернету та гаджетів;
  • проблеми в сім’ї: дисгармонія подружніх стосунків, конфлікти та втрата порозуміння, виникнення недовіри, подружня зрада, розлучення;
  • внутрішньо особистісні проблеми та міжособистісні стосунки: самотність, проблема самореалізації, неадекватна самооцінка, проблеми у побудові стосунків, робота з наслідками психологічної травми;
  • непорозуміння поколінь і конфлікти, які з цим пов’язані. 

Особливо допомога потрібна у питанні підлітків. Цінності батьків, те, якою вони прагнуть бачити свою дитину, відрізняються від пріоритетів підлітка і того, яким він хоче бачити себе у оточенні однолітків. Часто батьки недостатньо звертають увагу на інтереси та схильності своєї дитини, не враховують зміни у сучасному світі та соціумі.

Також Центр надає психологічну підтримку сім’ям та родинам у вирішенні проблеми домашнього насильства.

Через ситуацію із коронавірусом, найчастіша тематика звернень стосується того, як подолати відчуття безпорадності і тривожні настрої, які виникають у зв’язку з ситуацією в країні; як вирішувати суперечки і конфлікти що виникають між членами родини в умовах вимушеної ізоляції; чим зайняти дітей, перебуваючи весь час вдома, – зазначають фахівці Центру «Родинний дім».

Фахівці готові надати консультації кожному. Для цього звертайтеся письмово на електронну пошту rodynniy.dim@gmail.com та сторінку Facebook: https://www.facebook.com/kmcsKiev, або телефонуйте за номером: 067-776-62-65.