Показники лічильників тепла у будинках Києва знімуть без запрошення мешканців

Показники лічильників тепла у будинках Києва знімуть без запрошення мешканців

У зв’язку із впровадженням карантинних заходів у столиці, зняття показань будинкових лічильників тепла у березні Київтеплоенерго проведе без запрошення мешканців будинків з метою дотримання санітарно-епідеміологічних норм.

Про це повідомила пресслужба Київтеплоенерго.

Втім, усі бажаючі кияни можуть отримати дані про споживання будинком тепла за останній місяць дистанційно за допомогою електронної пошти, SMS-повідомлення, телефонного дзвінка. Для цього потрібно залишити заявку в Центральній диспетчерській службі з питань ЖКГ 1557. У будинках, де лічильники теплоенергії обладнані приладами дистанційної передачі даних (модемами), показання будуть зніматися без виходу працівників Київтеплоенерго, а показання будуть надіслані клієнтам також SMS-повідомленнями чи електронною поштою.

Нагадаємо, майже 90% житлових будинків у Києві обладнані приладами обліку теплоенергії. Впродовж опалювального сезону в останню декаду кожного місяця Київтеплоенерго проводить зняття показань будинкових лічильників, на основі яких проводяться нарахування за опалення згідно з затвердженими Урядом методиками. Заради прозорості нарахувань до зняття показань Київтеплоенерго запрошує своїх клієнтів – представників будинку. Щомісяця в контрольному знятті показань лічильників тепла беруть участь в середньому 500 клієнтів Київтеплоенерго.

Які послуги можна отримати онлайн