Кличко попередив, щоб кияни не водили дітей на майданчики, бо заплатять штраф

Кличко попередив, щоб кияни не водили дітей на майданчики, бо заплатять штраф

Мер Києва Віталій Кличко попередив, щоб кияни не водили дітей на майданчики, а також закликав уряд скасувати ПДВ на вартість житлово-комунальних послуг для населення.

Про це він заявив під час онлайн пресконференції.

– Я також хочу звернутися до уряду щодо відміни ПДВ на вартість житлово-комунальних послуг для населення. Це дасть можливість зменшити вартість комуналки для українців. І не нанесе шкоди підприємствам сфери ЖКГ, від якої багато в чому залежить життєдіяльність країни, – сказав Віталій Кличко.

Комунальні підприємства Києва посилили санітарну обробку доріг, мостів та громадського транспорту миючими антисептичними засобами.

– Вулиці миють автомобілі з розпилювачами. «Київавтодор» задіяв 98 таких авто. За необхідності ми збільшимо кількість техніки. Також обробляють зупинки громадського транспорту, підземні та наземні пішохідні переходи, – зазначив Віталій Кличко.

Мер столиці наголосив: «Дитячі майданчики закриті! Заборонено туди вести дітей! Не слід порушувати правила. Несвідомі кияни заплатять за свої дії штраф».

Нагадаємо, в столиці комунальники обробляють антисептичними засобами також під’їзди житлових будинків, ліфти, сходові клітини в будинках.