594 мешканців столиці протестували на коронавірус

594 мешканців столиці протестували на коронавірус

594 мешканці столиці протестували на коронавірус.

Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко під час онлайн пресбрифінгу щодо ситуації в Києві в умовах запроваджених протиепідемічних заходів та обмежень, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції (COVID-19).

– 594 мешканці столиці протестували на коронавірус. За минулу добу Київ отримав ще 14 лабораторно підтверджених випадків захворювання. Таким чином, у столиці вже 24 хворих на COVID-19,  сказав мер.

Із 14 нових лабораторно підтверджених випадків 8 хворих  жінки (від 25 до 49 років) та 6 чоловіків (від 23 до 56 років). Із 24 зареєстрованих випадків, 22 випадки інфікування киян, що повернулися з європейських країн. Переважно, з Франції, Німеччини та Iспанiї. Два випадки – місцеве зараження від хворих із Житомирської області та Києва. На сьогодні 13 з 24 хворих перебувають у лiкарнях Києва. 11 хворих – на самоізоляції та отримують лікування вдома під контролем лікарів.

– Місто отримує інформацію від Державної установи «Київський міський лабораторний центр МОЗ України», куди відправляє тести киян на підтвердження чи спростування діагнозу. Результати лабораторних досліджень надходять нам щодоби. Всі цифри ми оприлюднюємо. І на сьогодні маємо підтверджених 24 випадки! Можливо, в МОЗ, де дають цифри по всіх регіонах, десь не зовсім коректно порахували. Ми розуміємо, як сьогодні всім складно, зауважив Кличко.

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 23 березня в Україні 73 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 3 летальні, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу було зафіксовано 26 нових випадків. Зокрема, 29 у столиці.

Детальніше – у наступних повідомленнях.