Киян закликають не штурмувати громадський транспорт: поїдуть не всі

Киян закликають не штурмувати громадський транспорт: поїдуть не всі

Відсьогодні, 23 березня, громадський транспорт столиці перевозитиме виключно тих пасажирів, які їдуть на роботу на підприємства, що забезпечують критично важливі сфери життєдіяльності міста.

Про це нагадав перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Столичний громадський транспорт з понеділка працюватиме в режимі запроваджених обмежень! А значить: не для всіх пасажирів. У нинішній ситуації громадський транспорт має забезпечити перевезення на роботу виключно працівників сфер критичної інфраструктури міста. А саме тих, хто працюють у лікарнях, у правоохоронних органах, у продовольчих магазинах і аптеках, рятувальників, фахівців, які забезпечують функціонування житлово-комунального господарства міста, – написав Микола Поворозник на своїй сторінці у Facebook.  

За його словами, усі інші, яким справді треба на роботу чи в гостро необхідних справах, пересуваються містом приватними машинами, таксі чи транспортом, організованим установою чи підприємством, де людина працює.

– Рух такого транспорту містом не обмежується! Тому не треба штурмувати зупинки громадського транспорту! Він працюватиме виключно для визначених категорій пасажирів! – наголосив Микола Поворозник.

Своєю чергою у «Київпастрансі» попередили, що пасажири допускатимуться у транспорт лише за наявності спеціальних квитків, посвідчення особи та засобів індивідуального захисту.

Зі схемою руху громадського транспорту для окремих категорій пасажирів, можна ознайомитися тут