Дороги столиці обробляють від березневого снігу

Дороги столиці обробляють від березневого снігу

Сніг наприкінці березня для Києва не новина. Пам'ятаючи весну 2013-го, комунальники не легковажать «несезонних» опадів.

Сьогодні з самого ранку було задіяно 98 одиниць спецтехніки комунальних підприємств корпорації «Киïвавтодор» до превентивної обробки столичних дорiг та мостів протиожеледними засобами. Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

– Завчасно, ще до початку опадів, спецтехнiка столичних дорожникiв виїхала на вихідні позиції у місто. Такий алгоритм роботи пiд час погiршення погодних умов пiдприємства КК «Киïвавтодор» застосовують останніх 4 роки. Це дає змогу якомога оперативніше почати обробку вулиць протиожеледними засобами, – повідомив заступник голови КМДА.

За його словами, зранку були задiянi 98 одиниць спеціальної техніки автодорiвцiв, зокрема сучасні машини для обробки вулиць рідкими хлоридами.

– Це довший час унеможливлює утворення наледі на покритті. До речi, cаме таку технологiю обробки дорiг використовують такі провiднi європейськi краïни, як Австрiя та Нiмеччина, – додав Олександр Густєлєв.

У разi посилення опадiв, кiлькiсть спецтехнiки на вулицях міста збiльшать. Наразi роботи з обробки вулично-дорожньоï мережi тривають у всіх районах столицi.

За прогнозом синоптикiв, мокрий снiг йтиме у Києвi впродовж дня. Вночі проти понедiлка очікується зниження температури повiтря до -3°C.

Будьте уважними на дорозі та без гострої потреби не виїжджайте в місто! Дотримуйтеся обмежувальних заходів, запроваджених у столиці!

Нагадуємо, що з понеділка, 23 березня, громадський транспорт столиці перевозитиме виключно тих пасажирів, які їдуть на роботу на підприємства, що забезпечують критично важливі сфери життя міста.