Режим надзвичайної ситуації у Києві затверджений офіційно

Режим надзвичайної ситуації у Києві затверджений офіційно

У Києві офіційно встановлено режим надзвичайної ситуації регіонального рівня із метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2. Про це йдеться у розпорядженні КМДА № 488 від 20.03.2020.

Окрім того, у столиці створили спеціальну комісію з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру регіонального рівня в місті Києві. Керівником спеціальної комісії призначено першого заступника голови КМДА Миколу Поворозника.

-Ситуація в світі показує, що ми повинні діяти рішуче. Ми консультуємося з керівництвом міст, у яких вже зіткнулися з великою захворюваністю і відчули наслідки зволікання у обмежувальних заходах. Саме для запобігання поширенню захворювання і зменшення пікового навантаження на медицину міста ми вживаємо усіх можливих заходів, – зазначив Микола Поворозник.

Столична влада закликає киян залишатися вдома та не виходити на вулицю без нагальної потреби, а також відповідально дотримуватися низки рекомендацій, що допоможуть зберегти здоров’я та життя.

Нагадуємо, з понеділка, 23 березня, транспорт розвозитиме виключно працівників підприємств, установ та організацій, що забезпечують життєдіяльність столиці.

Уряд встановив режим надзвичайної ситуації в м. Києві, а також Дніпропетровській та Івано-Франківській областях.