Культурний карантин: чим зайнятися киянам вдома

Культурний карантин: чим зайнятися киянам вдома

У зв'язку з карантином, всі ми змушені задля безпеки перебувати вдома. Ми підготували вам добірку  культурних можливостей та подій онлайн, які допоможуть корисно та цікаво провести вільний час.

КІНО

Українська кіноакадемія назвала номінантів на "Золоту Дзигу". Цьогорічні лідери за кількістю номінацій – «Додому» (11), «Мої думки тихі» (9), «Гуцулка Ксеня» (9), «Вулкан» (8) та «Захар Беркут» (7). Де подивитися легально

Проведення кінофестивалів на період карантину неможливе. Але це не привід сумувати, адже кілька фестивалів зробили подарунок своїм прихильникам у вигляді вільного перегляду стрічок. Дивитися. 

ТЕАТР

Театри з усієї України влаштовують онлайн трансляції вистав та викладають спектаклі на своїх Youtube-каналах. 
Зокрема, 21 березня київська оперета покаже мюзикл "Скрипаль на даху" Дж.Бока; а ЛЬвівська опера на вихідних продемонструє оперу «Наталка Полтавка» Миколи Лисенка та феєрію «Коли цвіте папороть» Євгена Станковича.  А Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного 21 березня покаже дитячий мюзикл «Витівки Арлекіна». Детальніше

22 березня о 18:00 PostPlay Театр та Open Theatre проведуть онлайн-трансляцію альманаху коротких вистав від молодих українських режисерів – «Бенкет під час чуми: простір нового міфу». Подробиці. 

ЛІТЕРАТУРА

Одразу кілька організаторів влаштовують онлайн читання з улюбленими письменниками. Так, 21 березня нас чекає зустріч з Сергієм Жаданом, а 22 березня з Мар'яною Савкою.
Подробиці

Крім того, видавництва та книгарні влаштовують грандіозні розпродажі. Деякі електронні книги можна отримати безкоштовно або за символічну 1 гривню. Дивитися пропозиції

Ще ми пропонуємо вам добірку ресурсів, на який ви можете знайти архіви періодики, рідкісні видання, а також українську та світову класику.

ОСВІТА

У нагоді стануть онлайн курси, які пропонують різні лектори та платформи. Частина з них зробили спеціальні умови безкоштовного навчання на час карантину. Обрати. 

МУЗЕЇ

В місті закрилися на карантин всі музеї. Втім, завдяки сучасним технологіям, ви можете прогулятися кількома київськими музеями онлайн. Гуляти. 

Давно мріяли побувати в закордонному музеї? Є можливість здійснити це, не виходячи з дому. Мобільний додаток Google Arts & Culture надає можливість проводити віртуальні тури 500 музеями і галереями світу.  Дізнатися більше.