Столичний суд пояснив, чому жорстко покарав порушницю карантину

Столичний суд пояснив, чому жорстко покарав порушницю карантину

Шевченківський райсуд Києва виніс перше рішення у справі за порушення правил карантину. Жительці столиці виписали великий штраф за продаж продуктів харчування з рук у невстановленому місці. Тим самим вона порушила  санітарно-протиепідемічні правила у період дії карантину.

Про це повідомляє пресслужба Шевченківського райсуду Києва.

- За результатами розгляду справи, особу визнано винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та накладено адміністративний штраф у розмірі 17 тисяч гривень, - йдеться у повідомленні.

Згодом у Шевченківському райсуді пояснили, чому так жорстко покарали жінку.

- Накладений розмір адміністративного штрафу у справі про порушення правил щодо карантину людей є мінімальним згідно законодавства. Окрім того, суд притягнув до відповідальності особу, яка не відноситься до соціально незахищеної верстви населення, не є особою похилого віку та здійснювала торгівлю фруктами та овочами в значній  кількості, - зазначили у Шевченківському райсуді.

Тим часом столичні поліцейські склали 49 адмінпротоколів на порушників правил карантину. Їм загрожує від 17 000 до 34 000 гривень штрафу. Всі матеріали направлено до суду для прийняття рішень.

Як раніше повідомляв «Вечірній Київ», на Київщині штрафують перукарні та магазини.