Вперше у Києві прем'єри вистав відбудуться онлайн

Вперше у Києві прем'єри вистав відбудуться онлайн

22 березня о 18:00 PostPlay Театр та Open Theatre проведуть онлайн-трансляцію альманаху коротких вистав від молодих українських режисерів – «Бенкет під час чуми: простір нового міфу».

Відповідно до вимог закону та здорового глузду, театри не мають права зараз кликати глядачів на показ вистав. Для недержавного культурного сектору – це значний удар. Щоб витримати його та запобігти можливому закриттю, PostPlayТеатр започаткував проєкт #театрякийвижив. PostPlayТеатр переносить свою діяльність у он-лайн і недільна прем'єра – перша подія у черзі інтернет-проєктів.

 Наш час сьогодні настільки турбулентний, що можна не витримати тиску, піддатися паніці та загубити себе. Що з цим робити до кінця не ясно. Але ми спробуємо (разом з вами!) вхопити відчуття «тотальної зупинки» і хоча б на годину поринути у простір нового українського міфу. Щоб видихнути. І жити далі, – каже співзасновник театру, драматург та режисер Ден Гуменний.


У першому акті альманаху дивитимемось стрім вистави Даниїла Пінько «Казка казок», а після невеликої перерви – роботи режисерок Станіслави Овчіннікової («Хованки») та Поліни Кундиренко («1х1+1» за Беккетом та Сарою Кейн).

Дивіться стрім вистав на сторінці Оpen Theatre у Facebook.

А ще ви можете допомогти театру безпосередньо, перерахувавши свою підтримку на банківські картки.
Приват: 4731 2196 1076 9972 (Гуменний Денис).
Моно: 5375 4141 1070 9598 (Гуменна Яна).

Творча група проєкту:
Режисер(к)и: Даниїл Пінько, Поліна Кундиренко, Станіслава Овчіннікова.
Перформер(к)и: Аша Карсакова, Едвард Різ, Даниїл Пінько, Станіслава Овчіннікова, Андрій Даценко.
Координаторка проєкту: Поліна Кундіренко.
Світло: Антон Романов.
Кураторка «Школи режисера для не-режисерів»: Галина Джикаєва.
Керівник проєкту #театрякийвижив: Ден Гуменний.

24 березня о 14:00 театр відкриє доступ до легендарної вистави “Що робити у Попасній після шостої вечора?” на Facebook-сторінках PostPlayТеатр та Postplaylab

Вистави можна буде дивитися безкоштовно. Але якщо ви “сплатите” вартість френдлі-квитка (100 грн) на вищезазначені картки - PostPlay переживе карантин та відновиться після довгої паузи.


У квітні запускають “НЕтеатральний Журнал”, зараз шукаєють для цього адекватну безкоштовну платформу та працюють над форматом. Що там буде? Статті та лекції з нашими напрацюваннями за 4 роки, переклади ключових текстів про сучасний театр та перформативне мистецтво та спроба сформувати “словник нового театру”. Окрема тема - сучасне мистецтво “для чайників” - простими словами про складний світ і про те, навіщо взагалі треба “мистецтво”.

Нагадаємо, шанувальникам театру влаштовують покази вистав онлайн.