У Києві та на околицях активно садять ліс

У Києві та на околицях активно садять ліс

Незважаючи на карантин, весна впевнено вступає у свої права. А це значить, прийшов час висаджувати ліс.

Ґрунт у хвойних лісах здебільшого піщаний, і якщо не висадити сіянці зараз, то з підвищенням температури повітря, він стане сухим і рослини не приживуться.

 Тож сьогодні, відповідно до виробничої програми, із працівниками КП ЛПГ «Конча Заспа» висаджував підпологові культури у Конча-Заспі. Більше лісу – чистіше повітря!, – повідомив керівник КО «Київзеленбуд» Олексій Король.

У «Київзеленбуді» впевнені, що висаджування лісу має йти по плану попри всі нинішні негаразди. Бо ж тут головне – не упустити час, коли сіянці можуть прижитися. Тому більше 4 000 сіянців сосни звичайної на 0,4 га у 14 кварталі Конча-Заспівського лісництва вчора висадили лісівники.

– Молодий сосновий ліс вважається найкращим місцем для прогулянок. До складу фітонцидів, які виділяє сосна, входять інгредієнти, що вбивають широкий спектр небезпечних мікроорганізмів, у тому числі, кишкової палички і збудника туберкульозу – паличку Коха, – переконують у Київзеленбуді. – Як зазначають науковці, 1 га соснового лісу щодня продукує близько 5 кілограмів корисних фітонцидів.

У Дарницькому лісопарковому господарстві, за допомогою депутатів Київради, Деснянського осередку ВО «Свобода» спеціалісти-лісівники висадили сотні саджанців хвойних порід між вулицею Кіото та Броварським проспектом.

Карантин – не привід припиняти дбати про Київ, – впевнений депутат Київради Михайло Буділов.  Разом із лісниками, висадили сотні саджанців. Нагадую, що забудовник ТРЦ біля метро Лісова вже два роки намагається знищити цю територію лісу для облаштування паркінгу. У 2018 році тут було отруєно 400 дерев, залишки яких були пізніше знищені пожежею.