Карантин у столиці: тварини стали менше потрапляти у халепи

Карантин у столиці: тварини стали менше потрапляти у халепи

У період карантину зменшилася кількість викликів про допомогу тваринам. Проте стає дедалі більше повідомлень про пожежі на Київщині.   

Про це повідомляє Команда порятунку тварин у Києві на своїй сторінці у Facebook.

Волонтери розповіли, що лише за одну добу, 18 березня, ліквідували 6 загорянь сухої трави, у якій гніздяться птахи та живуть маленькі звірі. Крім того, рятівники тварин заявили, що не йдуть на карантин через коронавірус.  

– Команда порятунку тварин продовжує свою роботу в звичайному режимі, цілодобово і без вихідних. Кожну добу працюють два екіпажі і, по можливості, пожежний екіпаж. Індивідуальними засобами захисту рятувальники забезпечені, зазначили волонтери.

Нагадаємо, що члени Команди порятунку тварин надають допомогу котам, собакам, кажанам, птахам та всім іншим братам нашим меншим, що потрапили у скруту. 

Нещодавно біля Дарницького вокзалу вони витягли з-під кіоску застряглого там собаку. Для його порятунку довелося підняти МАФ за допомогою домкрата. А на вулиці Саксаганського рятувальники тварин зняли з даху будинку кішку, що втекла з дому. Іншого кота, який випав з вікна на вулиці Великій Васильківській, госпіталізували до ветеринарної лікарні.

Команда порятунку тварин у Києві нагадує, що з ними можна зв’язатися цілодобово за номерами: (093)-986-22-62, (098)-844-79-37.

Як раніше повідомляв «Вечірній Київ», у столиці врятували вагітну собаку, яка виявилася товстим кобелем.