Телеуроки для старшокласників Києва користуються популярністю

Телеуроки для старшокласників Києва користуються популярністю

Вже четвертий день поспіль тривають телеуроки для старшокласників Києва, які на період протиепідемічних заходів перебувають на дистанційному навчанні.

Інформацією про запуск проєкту зацікавилося майже 265 000 глядачів (75% – органічне охоплення). Про це стало відомо з даних, які опублікував телеканал «Київ» на своїх офіційних ресурсах.

Найбільше переглядів набрала перша трансляція – урок історії України. Понад 20 тис. переглядів на Youtube-каналі після першого онлайн ефіру. Далі перегляди на сторінці у Facebook – 12 000 глядачів.

 У зв’язку із вимушеними заходами, які ми запровадили у школах, дітки мають продовжувати навчатися, особливо це стосується школярів старших класів, які готуються до вступу до вищих навчальних закладів. Тому було прийнято рішення спільно з телеканалом «Київ», журналістами, ведучими та вчителями створити такий безпрецедентний онлайн-проект, який набирає популярність серед школярів та їхніх батьків. Уроки продовжуються. Слідкуйте за актуальним розкладом на офіційних сторінках каналу та в соціальних мережах. Попри будь-які обставини робимо комфортні умови для киян, – зазначив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Пряму трансляцію та запис відеоуроків можна подивитися на YoutТube каналі. Наразі доступно 24 відео – це відкриті уроки з історії України та всесвітньої історії, математики, української літератури, англійської та німецької мов, математики, фізики, біології та хімії. 

Нагадаємо, київським учням і батькам пояснили, як навчатися дистанційно.