Українські підприємці допомагають боротися з коронавірусом

Українські підприємці допомагають боротися з коронавірусом

У кризових ситуаціях українці об’єднуються миттєво. З початком оголошення карантину, ціла низка українських підприємців заявили про дуже важливі ініціативи.

Про це на своїй сторінці у Facebook розповідає, колишня в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

Підприємці швидко мобілізувалися – від посилених заходів захисту під час обслуговування своїх клієнтів до фінансування медичного обладнання в лікарнях, яке знадобиться всім. Зокрема:

•  Нова Пошта виділила 25 млн гривень на обладнання і додаткові матеріали для лікарень, щоб підсилити їх у боротьбі з вірусом. Також власники Нової Пошти закликали український та іноземний бізнес, який працює в Україні, долучитися та підтримати медичні заклади країни.

•  ПриватБанк залучив кошти банку та пожертви клієнтів до свого благодійного фонду, щоби розпочати національну програму «Дихай! Разом проти коронавірусу». У рамках програми у лікарні поставлятимуть апарати штучної вентиляції легенів.

•  Pizza Veterano організували роботу так, щоб по максимуму захистити своїх працівників та клієнтів: ввели систему безконтактної доставки, забезпечили кур’єрів захисними рукавичками та масками, перед початком робочого дня кожен співробітник проходить контроль температури тіла й самопочуття. Також вони просять клієнтів розраховуватися карткою. Якщо це неможливо, обробляють гроші кварцуванням.

•  Медичний центр «Педіатрія з любов'ю» переглянули процеси роботи, щоб пацієнти не переривали планові візити до лікарів.

•  ParaSolka. Цілодобовий сервіс експрес-нянь та BahamaMama пропонують безкоштовні послуги няні, якщо батьки (які мешкають в Києві) захворіють, а дитину не буде кому доглянути.

Зараз важливо скоординувати допомогу так, аби вона була доступна там, де найбільше її потребують. І пам’ятати про захист медичних працівників, які зараз знаходяться на передовій боротьби з вірусом, – підсумовує Супрун.