Вихід є: у Києві достроково відкрили громадський прокат велосипедів

Вихід є: у Києві достроково відкрили громадський прокат велосипедів

18 березня на вулицях столиці в авральному режимі, раніше запланованого строку (1 квітня), сервіс оренди Nextbike виставив велосипеди системи на офіційні локації для користування.


– На жаль, одразу всі обіцяні 302 локації не зможемо запустити. Додатково тільки ще частину. Для оренди загалом буде доступно до 200 велосипедів. Решта приїде упродовж місяця (затримка з боку постачальника через коронавірус). Це форс-мажор. Передбачити завчасно це було неможливо. Після чого включимо всі станції та ще +45 додаткових, – розповів засновник мережі Nextbike Олексій Кушка

Додатково повідомляють, що в рамках дії абонементів вартість КОЖНОЇ поїздки до 30 хв БЕЗКОШТОВНІ. Кожні наступні 30 хв 30 грн.

Зараз діє акційна ціна на сезонні абонементи. Замість 1 499 вони коштують 899 грн. Дія сезонного квитка до 01.12.2020 року. Працювати в рамках карантину будуть до можливої повної заборони пересування містом під час карантину. Але сезонний квиток у вас зберігається і діє після скасування всіх обмежень.

Просять під час використання дотримуватися правил користування велосипедами та ПДР.

Також просять користувачів дотримуватися рекомендованих правил гігієни при користуванні велосипедами. Додатково компанія буде обробляти велосипеди антисептичними речовинами.