Тварини чи наркотики: у столичній квартирі виявили аміак

Тварини чи наркотики: у столичній квартирі виявили аміак

У багатоповерхівці, яка знаходиться на вулиці Саперне поле, мешканці страждають через різкий запах аміаку.

Сім`я Анжели Мошек запідозрила сусідів у можливій причетності до створення підпільної нарколабораторії.

– В моїй квартирі останні кілька років (приблизно з 2014 року) періодично, а останні пів року майже кожного дня, відчуваються дуже різкі запахи хімічних речовин. Через це дере в горлі, подразнюються очі та шкіра, виникли проблеми з диханням. Лікарі застерігають: якщо ситуація не зміниться, у мене може бути астма, – скаржиться Анжела Григорівна.

Згідно з дослідженнями «Київського міського лабораторного центру МОЗ України», у квартирі Мошек концентрація аміаку перевищує максимально допустиму норму в 12,3 раза.

За словами потерпілих мешканців, небезпечні випаровування надходять через спільний вентиляційний канал, яким користуються сусіди.

– З їхньої квартири надходить запах, по декілька годин біжить вода і чути брязкіт посуду. Коли ми викликаємо поліцейських, сусіди відключають воду, а квартиру провітрюють. Після від’їзду патрульних все починається з новою силою. Вночі виносять якісь об’ємні пакети, ретельно ховають їх у контейнері для сміття, комусь телефонують. А через декілька хвилин ті пакети забирають невідомі люди, – продовжує Анжела Мошек.

Факти про наркотики наразі не підтверджені. Про це повідомили у столичному управлінні Нацполіції з протидії наркозлочинності.

– У разі встановлення фактів виготовлення чи збуту наркотиків причетні особи будуть притягнуті до відповідальності,  написав у своєму листі-відповіді полковник поліції Олександр Сахно.

Звідки ж узявся аміак у житловому будинку? За версією правоохоронців, неприємний запах може бути викликаний через дохлих тварин.

Своє слово ще має сказати комісія, до якої мають ввійти представники керуючої компанії та Печерської райдержадміністрації.