Карантин обійшов «Юність»: київські парки переповнені дітьми

Карантин обійшов «Юність»: київські парки переповнені дітьми

Карантин чимало батьків сприйняли як чудову нагоду проводити більше часу із дітьми на вулиці. Тому дитячі майданчики та парки переповнені малечею.

– Схоже, що батьки не розуміють, що таке карантин. Думають, що це відпустка. Усі гуляють із дітьми. Без масок. У кав’ярню, яку мали закрити, черга. На дитячому майданчику взагалі нема вільних місць, все зайнято. І це погано, – написала читачка «Вечірнього Києва». І надіслала фото.

Вона повідомила, що не помітно, що підприємці дезінфікують хоча б ручки у машинок та мотоциклів після кожного маленького клієнта.

Нагадаємо, епідеміологи хоча й зазначають, що коронавірус нейнебезпечніший для людей старших 60 років, проте діти можуть бути його носіями. Хвороба, яка мине безсимптомно для онуків, може стати дуже небезпечною для їхніх дідусів та бабусь.

Тож батьків просять обмежити спілкування своїх нащадків із іншими хлопчиками та дівчатками. За можливості, дотримуватися дистанції з іншими людьми, і не відвідувати людних місць.

До речі, навіть столичний зоопарк закрився на карантин – щоб не провокувати дорослих на те, що «нарешті з’явилася чудова нагода побачити слона чи жирафу».